Kompānija SIA „Baltic Stairs” ir dibināta sadarbībā ar Dānijas kāpņu ražotājiem SCAN TRAPPER un SUNDBY TRAPPER , šo kompāniju pieredze , kas ir vairāk kā 50 gadu kāpņu ražošanas tirgū ir nenovērtējams ieguldījums mūsu uzņēmumam. Mēs ļoti lepojamies, ka pārstāvam šādu kompāniju vārdu Latvijas tirgū.
   Pateicoties veiksmīgajai sadarbībai ar šīm kompānijām Latvijā ir uzcelta un aprīkota moderna kāpņu ražotne, kas dod iespēju projektēt, izgatavot un uzstādīt visdažādākās kāpņu konstrukcijas visā pasaulē. 2007.gadā tika atklāta jaunā ražotne, kas pateicoties saviem tehnoloģiskajiem risinājumiem, modernajam aprīkojumam un augsti kvalificētajam darbaspēkam ražo augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem atbilstošas kāpnes.
   Viss kāpņu ražošanas process notiek tieši mūsu ražotnē, kas dod iespēju klientam iepazīties ar ražošanas tehnisko procesu, izpētīt ražošanas materiālus un pārliecināties par to kvalitāti.
   Mūsu galvenais produkts ir ugunsdrošās metāla kāpnes ar speciālas perforācijas metāla profilu, kas Latvijas tirgū ir jaunums. (Tās ir ugunsdrošās kāpnes, kurām ir liela slodzes izturība, uz pakāpieniem neveidojas ledus un kas svarīgi – pie evakuācijas neiesprūst sieviešu augstpapēžu apavi. Šis speciālais profils nodrošina pret slīdēšanu, ledus veidošanos un aizķeršanos.)
   Jaunajā ražotnē ir iespēja veikt ļoti vērienīgus pasūtījumus – industriālajiem objektiem, ostām, tirdzniecības centriem, ražotnēm, noliktavām, skolām u.c., kā arī individuālus pasūtījumus. Šobrīd ciešā sadarbībā ar Dānijas uzņēmumiem ražojam produkciju Skandināvijas un Vācijas tirgum, kas apliecina mūsu produkcijas augsto kvalitāti.
Novēlam veiksmīgi izvēlēties Jums piemērotākos kāpņu risinājumus!
copyright © SIA ''BALTIC STAIRS''